www.spsstavcb.cz :: Kontakty na učitele (19.01.2018 - 02:33)

  • Velikost písma:
  • a
  • a
  • a
Kontakt > Kontaktní údaje > Kontakty na učitele

Kontakty na učitele

Pedagogičtí pracovníci školy

(další informace o našich učitelích - aprobace, vyučované předměty - najdete zde)

příjmení jméno titul tf
387 001 4..
e-mail
Boháč Štěpán Ing. 36 bohac@stavarna.eu
Bohdal Bohuslav Mgr. 29 bohdal@stavarna.eu
Buchtová Jana
Mgr. 26 buchtova@stavarna.eu
Brož Vladimír Ing. arch. 36 broz@stavarna.eu
Codl Miroslav Mgr. 18 codl@stavarna.eu
Crha Miroslav Mgr. 35 crha@stavarna.eu
Čečková Jarmila Ing. 22 ceckova@stavarna.eu
Čechová Věra Ing. 20 cechova@stavarna.eu
Červenková Věra Mgr. 34 cervenkova@stavarna.eu
Dočekalová Jana Mgr. 34 docekalova@stavarna.eu
Drnková Ivana Ing. 38 drnkova@stavarna.eu
Dundová Jana Mgr. 34 dundova@stavarna.eu
Gottfried Roman Ing. 37 gottfried@stavarna.eu
Hanzal Zdeněk Ing. 37 hanzal@stavarna.eu
Hegr Daniel Mgr. 35 hegr@stavarna.eu
Hes Karel Ing. 12 hes@stavarna.eu
Hlavinka Stanislav Ing. 26
hlavinka@stavarna.eu
Hofman Pavel Ing. 22 hofman@stavarna.eu
Horkel Zdeněk Ing. 25 horkel@stavarna.eu
Konečná Hana Ing. 16 konecna@stavarna.eu
Kostka Vladimír RNDr. 15 kostka@stavarna.eu
Kostková Šárka Mgr. 37 kostkova@stavarna.eu
Kotrba Jiří Ing. 38 kotrba@stavarna.eu
Kronika Michal Ing. 37 kronika@stavarna.eu
Křešničková Hana Mgr. 35 kresnickova@stavarna.eu
Kurfirst Vojtěch Ing. 31 kurfirst@stavarna.eu
Kurfirstová Barbora Mgr. 35 kurfirstova@stavarna.eu
Lanz Zdeněk Ing. 36 lanz@stavarna.eu
Lefan Robert Bc.
31 lefan@stavarna.eu
Mužík Jan Mgr. 26
muzik@stavarna.eu
Mužíková Dana Mgr. 35 muzikova@stavarna.eu
Mysliveček Jiří Ing. arch. 36 myslivecek@stavarna.eu
Návarová Vladislava Ing. 37 navarova@stavarna.eu
Petrášková Blanka Ing. 36 petraskova@stavarna.eu
Polgár František
Mgr. 18
polgar@stavarna.eu
Pražáková Olga Mgr. 35 prazakova@stavarna.eu
Slabá Lenka Mgr. 29 slaba@stavarna.eu
Stachová Alena PaedDr. 13 stachova@stavarna.eu
Strejčková Jolana Mgr. 27 strejckova@stavarna.eu
Škopek Vlastimil Ing. 32 skopek@stavarna.eu
Škrlantová Karolína Ing. 36 skrlantova@stavarna.eu
Veselý Dalibor

vesely@stavarna.eu

 

Aktuální informace

Příprava na přijímací zkoušky - přijímačky "nanečisto"

Přijímací zkoušky nanečisto se konají na naší škole je ve středu 7. února 2018 od 14 hodin. Zájemci se nemusí hlásit předem, ale stačí přijít minimálně 15 minut před zahájením zkoušek. Podrobnosti ... čtěte dále ...

Londýn - metropole architektury

Zájezd pro studenty 2. ročníku

Rozvrhy pro školní rok 2017/2018 - nová verze od 1. 1. 2018

Na webu jsou zveřejněny nové verze rozvrhů pro školní rok 2017/2018 platné od 1. 1. 2018.

Školní trička

Příští týden proběhne objednávka školních triček a mikin. Zájemci si je mohou prohlédnout, vyzkoušet a objednat u paní Čechové.

Londýn - metropole architektury

Do Londýna za poznáním a inspirací Aktuální informace najdete na naší oficiální facebookové stránce.

Projekt VNÍMÁNÍ

Jak hodnotí naši studenti projekt zmizení Samsonovy kašny?

... a další nové fotografie

Podívejte se na nové fotografie v našich galeriích ..,.

Nabídky zaměstnání a brigád

Pro absolventy i pro naše žáky ...

Prezentace návrhů na úpravu slepého ramene řeky Malše v Českých Budějovicích

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 od 13 hodin proběhla prezentace úspěšně. Zasedací sál zastupitelstva města České Budějovice byl plný ...

Školní trička

Školní trička UŽ JSOU - informace najdete v sekci "Pro žáky"

Doporučená konfigurace notebooku

Vzhledem k častým dotazům na doporučenou konfiguraci notebooku vhodnou pro žáky naší školy, dohodli jsme se na této specifikaci:

Formulář "potvrzení o studiu"

Formulář "potvrzení o studiu" je k dispozici na webu ...

 
 
Google+