www.spsstavcb.cz :: Dálkové studium (18.07.2018 - 16:09)

  • Velikost písma:
  • a
  • a
  • a
Pro uchazeče > Typ studia > Dálkové studium

Dálkové studium

Střední průmyslová škola stavební v Českých Budějovicích zabezpečuje kromě denního také dálkové studium ve studijním oboru 36-47-M/01 Stavebnictví, a to pouze v zaměření Pozemní stavby.

Pro uchazeče se základním vzděláním poskytujeme standardní pětileté dálkové studium (studijní plán). Uchazeči jsou přijímáni na základě předložených originálů vysvědčení z předchozí školy - 8. a 9. ročník základní školy, příp. výučního listu a ýsledku přijímacích zkoušek z matematiky a českého jazyka (v 1. kole přijímacího řízení).

Uchazečům s ukončeným středoškolským vzděláním poskytujeme zkrácené dálkové studium tříleté (studijní plán). Uchazeči jsou přijímáni na základě předloženého maturitního vysvědčení a vysvědčení z posledních dvou ročníků absolvované školy.

Podrobnosti najdete na našich stránkách přijímacího řízení.

Vyučování v dálkovém studiu probíhá podle zpracovaného plánu, zpravidla jeden pracovní den jedenkrát za dva týdny. Pro každou třídu je na celý školní rok dopředu zpracován plán konzultačních dnů a rozvrh hodin.

Plány vyučování jednotlivých tříd  jsou zveřejněny na stránce pro žáky / dálkové studium

Dálkové studium v roce 2018/2019

Ve školním roce 2018/2019 budeme otevírat oba první ročníky dálkového studia - pětileté i tříleté zkrácené.

Přihlášky do dálkového studia na školní rok 2018/2019 zasílejte na adresu školy do 1. března 2018.

Informace o přijímacím řízení a kritéria přijetí najdete na stránkách příjímacího řízení.

Celková kapacita přijímaných žáků do dálkového studia je 40 žáků, do tříd budou rozděleni podle zájmu.

Pokud bude počet uchazečů do tříletého zkráceného dálkového studia převyšovat předpokládanou kapacitu, bude při rozhodování o přijetí dána přednost uchazečům, kteří mají na předchozí střední škole složeny maturitní zkoušky z matematiky (fyziky) a z živého cizího jazyka.

Bližší informace k dálkovému studiu na naší škole je možno získat na adrese: konecna@stavarna.eu, nebo na tel. čísle: 387 001 416.

Tiskopis Přihláška ke studiu při zaměstnání ve střední škole (číslo SEVT 49 148 1) uchazeč najde v sekci přihláška na střední školu, případně ho může zakoupit  v prodejně SEVT.

Prosíme uchazeče o řádné vyplnění úplných kontaktních údajů včetně e-mailové adresy a čísla mobilního telefonu. Naopak není nutno dokládat potvrzení od lékaře. Přijímací zkoušky uchazeči o dálkové studium nekonají.

Aktuální informace

Přijímací řízení - dodatečné 1. kolo

Ředitel školy vyhlásil dodatečné 1. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019. Máme nově dálkové studium oboru geodézie a katastr nemovitostí. Přihlášky je možno podávat do 29. srpna 2018 na sekretariát školy. Podrobnosti jsou uvedeny na stránkách přijímací řízení.

Úřední hodiny po dobu prázdnin

Úřední hodiny po dobu hlavních prázdnin (od 2. července 2018 do 24. srpna 2018) jsou v pondělí a ve středu od 10 do 12 hodin. Od pondělí 27. 8. 2018 jsou úřední hodiny od pondělí do čtvrtka od 8 do 15 hodin, v pátek od 8 do 13 hodin.

Krásnou dovolenou a krásné prázdniny

Děkujeme všem pracovníkům školy za práci odvedenou ve školním roce 2017/18 a přejeme všem klidnou a příjemnou dovolenou. Všem našim žákům přejeme, ať si užijí prázdnin a naberou dostatek sil do dalšího školního roku. vedení školy

Informační schůzka rodičů žáků budoucích 1. ročníků

Ve čtvrtek 14. června 2018 od 16:30 hod. proběhla v aule školy informační schůzka rodičů žáků budoucích 1. ročníků. Podrobnosti a informace ze schůzky najdete na stránce "třídní schůzky".

Nabídky zaměstnání a brigád

Pro absolventy i pro naše žáky ...

Přihlášky k maturitní zkoušce - podzim 2018

Přihlašování zájemců bylo uzavřeno a všem přihlášeným byly odeslány mailem výpisy z přihlášek. Překontrolujte si výpisy a případné nesrovnalosti zašlete mailem řediteli školy do 4. 7. 2018. Protokoly o převzetí výpisů z přihlášek zašlete pouze mailem do 13. 7. 2018. Další informace a termíny na stránce "podzimní termín 2018".

Dny otevřených dveří ... už skončily, ale ...

... kdo nestihl žádný z nabídnutých čtyř dnů a měl by zájem se do školy podívat, může si termín dohodnout buď prostřednictvím kontaktního formuláře (v sekci "Kontakt"), nebo telefonicky s vedením školy.

Londýn - metropole architektury

Zájezd pro studenty 2. ročníku

Školní trička

Příští týden proběhne objednávka školních triček a mikin. Zájemci si je mohou prohlédnout, vyzkoušet a objednat u paní Čechové.

Londýn - metropole architektury

Do Londýna za poznáním a inspirací Aktuální informace najdete na naší oficiální facebookové stránce.

Projekt VNÍMÁNÍ

Jak hodnotí naši studenti projekt zmizení Samsonovy kašny?

... a další nové fotografie

Podívejte se na nové fotografie v našich galeriích ..,.

Prezentace návrhů na úpravu slepého ramene řeky Malše v Českých Budějovicích

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 od 13 hodin proběhla prezentace úspěšně. Zasedací sál zastupitelstva města České Budějovice byl plný ...

Školní trička

Školní trička UŽ JSOU - informace najdete v sekci "Pro žáky"

Doporučená konfigurace notebooku

Vzhledem k častým dotazům na doporučenou konfiguraci notebooku vhodnou pro žáky naší školy, dohodli jsme se na této specifikaci:

Formulář "potvrzení o studiu"

Formulář "potvrzení o studiu" je k dispozici na webu ...

 
 
Google+