www.spsstavcb.cz :: Výběr střední školy (19.01.2018 - 02:20)

  • Velikost písma:
  • a
  • a
  • a
Pro uchazeče > Výběr střední školy

Výběr střední školy

Nejste si ještě jisti svým výběrem střední školy? Pokud zvažujete podání přihlášky na Střední průmyslovou školu stavební v Českých Budějovicích, mámě pro Vás hned několik argumentů, proč je tato volba správná.

Střední průmyslová škola stavební Vás dobře připraví, abyste se mohli ihned po studiu na střední škole uplatnit na trhu práce nebo dále pokračovat ve studiu na vysoké škole. Na výběr máte 2 hlavní obory, které střední škola nabízí, a to stavebnictví nebo geodézii a katastr nemovitostí.

Jaké máte možnosti po vystudování Střední průmyslové školy stavební v Čěských Budějovicích?

Uplatnění absolventa v případě vystudování oboru stavebnictví je například jako stavby vedoucí, projektant, stavební technik, ve stavební laboratoři nebo zkušebně, ve veřejné správě na stavebním nebo dopravním úřadě, ale také se Vám nabízí možnost začít s vlastním podnikáním.

Po vystudování oboru geodézie a katastru nemovitostí můžete začít působit v geodézii, na katastrálním úřadě, ve veřejné správě, jako zeměměřič, při tvorbě map nebo geografických informačních systémů.

Vedle řady aktivit v rámci výuky nabízí Střední průmyslová škola stavební návštěvy studentů v zahraničí, které rozšíří jejich obzory a přinese nové zkušenosti pro budoucí život. Každý student může získat bezplatnou legální licenci ArchiCAD, systém vyvíjený speciálně pro architekty a projektanty

Aktuální informace

Příprava na přijímací zkoušky - přijímačky "nanečisto"

Přijímací zkoušky nanečisto se konají na naší škole je ve středu 7. února 2018 od 14 hodin. Zájemci se nemusí hlásit předem, ale stačí přijít minimálně 15 minut před zahájením zkoušek. Podrobnosti ... čtěte dále ...

Londýn - metropole architektury

Zájezd pro studenty 2. ročníku

Rozvrhy pro školní rok 2017/2018 - nová verze od 1. 1. 2018

Na webu jsou zveřejněny nové verze rozvrhů pro školní rok 2017/2018 platné od 1. 1. 2018.

Školní trička

Příští týden proběhne objednávka školních triček a mikin. Zájemci si je mohou prohlédnout, vyzkoušet a objednat u paní Čechové.

Londýn - metropole architektury

Do Londýna za poznáním a inspirací Aktuální informace najdete na naší oficiální facebookové stránce.

Projekt VNÍMÁNÍ

Jak hodnotí naši studenti projekt zmizení Samsonovy kašny?

... a další nové fotografie

Podívejte se na nové fotografie v našich galeriích ..,.

Nabídky zaměstnání a brigád

Pro absolventy i pro naše žáky ...

Prezentace návrhů na úpravu slepého ramene řeky Malše v Českých Budějovicích

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 od 13 hodin proběhla prezentace úspěšně. Zasedací sál zastupitelstva města České Budějovice byl plný ...

Školní trička

Školní trička UŽ JSOU - informace najdete v sekci "Pro žáky"

Doporučená konfigurace notebooku

Vzhledem k častým dotazům na doporučenou konfiguraci notebooku vhodnou pro žáky naší školy, dohodli jsme se na této specifikaci:

Formulář "potvrzení o studiu"

Formulář "potvrzení o studiu" je k dispozici na webu ...

 
 
Google+