www.spsstavcb.cz :: 2. ročník (16.07.2018 - 02:37)

  • Velikost písma:
  • a
  • a
  • a
Pro žáky > Třídy > 2. ročník

2. ročník

Stránky tříd

S2A     S2B     S2G

 

Pro všechny 2. ročníky

Zájezd Londýn - metropole architektury

Učitelé angličtiny a pozemního stavitelství SPŠS již počtvrté připravují odbornou exkurzi do Londýna.

 Je pro studenty druhých ročníků a jejím cílem je poznávání architektury města, zejména té moderní. Chceme, aby naši studenti získávali ve světě zkušenosti, aby se tam inspirovali pro svou budoucí profesi i osobní život, poznali životní styl lidí v cizině a také aby se zdokonalili v angličtině.

 Program připravujeme ve spolupráci s plzeňskou ProTravel CK, specialistou na zájezdy pro školy, který nám zajistí dopravu autobusem, ubytování a stravu v anglických rodinách, odborného průvodce a pojištění. Kapacitu velkého zájezdového autobusu doplňují studenti a jeden učitel VOŠSŠ E. Destinové v Českých Budějovicích

 S případnými dotazy se můžete obrátit na organizátora exkurze Jana Mužíka (muzik@stavarna.eu). Dále se exkurze zúčastní učitel odborných předmětů Dalibor Veselý. 

 

ANJ

Unit 9E Application Letter

Unit 9 Work Experience

Unit 9 Work Experience Questions

Unit 10 Present Perfect Links

 

 

DEG

výkres - zde

S2A : zadáno: 6. 3. 

          odevzdání: 20. 3.

S2B : zadáno: 23. 3. 

          odevzdání: 6. 4.

S2G-stavaři: zadáno: 9. 3.

odevzdání: 23. 3.

S2G-geodeti: zadáno: 23. 3.

odevzdání: 6. 4.

 

 

 

Aktuální informace

Přijímací řízení - dodatečné 1. kolo

Ředitel školy vyhlásil dodatečné 1. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019. Máme nově dálkové studium oboru geodézie a katastr nemovitostí. Přihlášky je možno podávat do 29. srpna 2018 na sekretariát školy. Podrobnosti jsou uvedeny na stránkách přijímací řízení.

Úřední hodiny po dobu prázdnin

Úřední hodiny po dobu hlavních prázdnin (od 2. července 2018 do 24. srpna 2018) jsou v pondělí a ve středu od 10 do 12 hodin. Od pondělí 27. 8. 2018 jsou úřední hodiny od pondělí do čtvrtka od 8 do 15 hodin, v pátek od 8 do 13 hodin.

Krásnou dovolenou a krásné prázdniny

Děkujeme všem pracovníkům školy za práci odvedenou ve školním roce 2017/18 a přejeme všem klidnou a příjemnou dovolenou. Všem našim žákům přejeme, ať si užijí prázdnin a naberou dostatek sil do dalšího školního roku. vedení školy

Informační schůzka rodičů žáků budoucích 1. ročníků

Ve čtvrtek 14. června 2018 od 16:30 hod. proběhla v aule školy informační schůzka rodičů žáků budoucích 1. ročníků. Podrobnosti a informace ze schůzky najdete na stránce "třídní schůzky".

Nabídky zaměstnání a brigád

Pro absolventy i pro naše žáky ...

Přihlášky k maturitní zkoušce - podzim 2018

Přihlašování zájemců bylo uzavřeno a všem přihlášeným byly odeslány mailem výpisy z přihlášek. Překontrolujte si výpisy a případné nesrovnalosti zašlete mailem řediteli školy do 4. 7. 2018. Protokoly o převzetí výpisů z přihlášek zašlete pouze mailem do 13. 7. 2018. Další informace a termíny na stránce "podzimní termín 2018".

Dny otevřených dveří ... už skončily, ale ...

... kdo nestihl žádný z nabídnutých čtyř dnů a měl by zájem se do školy podívat, může si termín dohodnout buď prostřednictvím kontaktního formuláře (v sekci "Kontakt"), nebo telefonicky s vedením školy.

Londýn - metropole architektury

Zájezd pro studenty 2. ročníku

Školní trička

Příští týden proběhne objednávka školních triček a mikin. Zájemci si je mohou prohlédnout, vyzkoušet a objednat u paní Čechové.

Londýn - metropole architektury

Do Londýna za poznáním a inspirací Aktuální informace najdete na naší oficiální facebookové stránce.

Projekt VNÍMÁNÍ

Jak hodnotí naši studenti projekt zmizení Samsonovy kašny?

... a další nové fotografie

Podívejte se na nové fotografie v našich galeriích ..,.

Prezentace návrhů na úpravu slepého ramene řeky Malše v Českých Budějovicích

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 od 13 hodin proběhla prezentace úspěšně. Zasedací sál zastupitelstva města České Budějovice byl plný ...

Školní trička

Školní trička UŽ JSOU - informace najdete v sekci "Pro žáky"

Doporučená konfigurace notebooku

Vzhledem k častým dotazům na doporučenou konfiguraci notebooku vhodnou pro žáky naší školy, dohodli jsme se na této specifikaci:

Formulář "potvrzení o studiu"

Formulář "potvrzení o studiu" je k dispozici na webu ...

 
 
Google+