www.spsstavcb.cz :: Granty (22.01.2018 - 15:02)

  • Velikost písma:
  • a
  • a
  • a
Projekty > Granty

Granty

Grant Jihočeského kraje "Zavádění nových technologií do škol"

jihocesky_kraj-barevneŠkola již tradičně zabezpečuje vzdělávání ve studijním oboru Geodézie. Při přípravě učebního plánu jsme posoudili stav vybavení geodetickou technikou a potřeby dalšího rozvoje.

Z vlastních prostředků školy byla jako první krok v únoru 2007 zakoupena nová bezhranolová totální stanice SET 530R. S novým přístrojem byli okamžitě seznámeni žáci posledního ročníku oboru Geodézie a přístroj byl zařazen do nabídky pro jejich praktické maturitní zkoušky.

Požádali jsme o grant Jihočeského kraje na nákup jednoho přenosného počítače pro měřické práce v terénu a 21 licencí grafického programu BEN MicroStation v rámci programu č. 79 Zavádění nových technologií do středních a vyšších odborných škol.

Grant nám byl usnesením zastupitelstva Jihočeského kraje č.173/2007/ZK ze dne 29.5.2007 poskytnut. Výše finančních prostředků od JČK činí 80 % celkových nákladů, tj. 179.312,- Kč.

Škola zabezpečila instalaci programu do stávající učebny VT3, nového přenosného počítače a do dvou kabinetů pro přípravu učitelů na vyučování. Byly upraveny tématické plány na používání nového grafického programu. Vyučování v novém programu bylo personálně zabezpečeno novým mladým vyučujícím, který zakoupený program ovládá a je schopen zavedení programu do předmětů Výpočetní technika, Praxe a Kartografické rýsování prosadit.

Dne 10. prosince 2007 se ve slavnostní předvánoční atmosféře uskutečnila ukázka provozu zakoupených produktů při vyučování ve třídě G1. Naše pozvání přijal ředitel Katastrálního úřadu pro Jihočeský kraj, pan Ing. František Dohnal a zástupci odborné veřejnosti.

Aktuální informace

Příprava na přijímací zkoušky - přijímačky "nanečisto"

Přijímací zkoušky nanečisto se konají na naší škole je ve středu 7. února 2018 od 14 hodin. Zájemci se nemusí hlásit předem, ale stačí přijít minimálně 15 minut před zahájením zkoušek. Podrobnosti ... čtěte dále ...

Londýn - metropole architektury

Zájezd pro studenty 2. ročníku

Rozvrhy pro školní rok 2017/2018 - nová verze od 1. 1. 2018

Na webu jsou zveřejněny nové verze rozvrhů pro školní rok 2017/2018 platné od 1. 1. 2018.

Školní trička

Příští týden proběhne objednávka školních triček a mikin. Zájemci si je mohou prohlédnout, vyzkoušet a objednat u paní Čechové.

Londýn - metropole architektury

Do Londýna za poznáním a inspirací Aktuální informace najdete na naší oficiální facebookové stránce.

Projekt VNÍMÁNÍ

Jak hodnotí naši studenti projekt zmizení Samsonovy kašny?

... a další nové fotografie

Podívejte se na nové fotografie v našich galeriích ..,.

Nabídky zaměstnání a brigád

Pro absolventy i pro naše žáky ...

Prezentace návrhů na úpravu slepého ramene řeky Malše v Českých Budějovicích

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 od 13 hodin proběhla prezentace úspěšně. Zasedací sál zastupitelstva města České Budějovice byl plný ...

Školní trička

Školní trička UŽ JSOU - informace najdete v sekci "Pro žáky"

Doporučená konfigurace notebooku

Vzhledem k častým dotazům na doporučenou konfiguraci notebooku vhodnou pro žáky naší školy, dohodli jsme se na této specifikaci:

Formulář "potvrzení o studiu"

Formulář "potvrzení o studiu" je k dispozici na webu ...

 
 
Google+