Suplování:   Středa 25.4.2018 (2. týden)

datum výpisu: 25.4.2018 (12:05)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

S2A

 

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

S4A

       

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

S4B

       

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

S4C

       

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

ŘVM

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Červenková Věra

 

-

-

-

-

-

-

-

         

Polgár František

 

..

..

He

-

-

-

..

..

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

U11

         

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

   

U12

         

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

   

U13

       

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

   

U14

 

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

     

U25

         

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

   

U32

       

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

     

U37

         

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Boháč Štěpán

4.hod

změna

KOC

S3C (pos)+

(AT2)

 
 

5.hod

změna

POS

S3C (pos)+

(AT2)

 

Bohdal Bohuslav

4.hod

odpadá

FYZ

S2A

 

Soustředěná praxe

 

6.hod

odpadá

M_v

S4A (MV)

 

příprava na maturitu

Brož Vladimír

7.hod

změna

ODK

S2G (sta)

(U24)

 
 

8.hod

změna

ODK

S2G (sta)

(U24)

 

Crha Miroslav

3.hod

změna

CJL

S1B

(U24)

 
 

4.hod

odpadá

CJL

S4A

 

příprava na maturitu

 

5.hod

odpadá

CJL

S4A

 

příprava na maturitu

 

7.hod

změna

CJL

G3

(U22)

 

Čechová Věra

1.hod

výměna >>

CHE

S1B

 

na 24.4. 1.hod

Dočekalová Jana

6.hod

odpadá

M_z

S4C (MAJ)+

 

příprava na maturitu

Drnková Ivana

5.hod

změna

EKO

G3

(U22)

 

Dundová Jana

3.hod

odpadá

MAT

S2A

 

Soustředěná praxe

 

6.hod

odpadá

M_v

S4C (MV)

 

příprava na maturitu

Gottfried Roman

4.hod

odpadá

STK

S4B

 

příprava na maturitu

 

5.hod

odpadá

STK

S4B

 

příprava na maturitu

 

6.hod

změna

MOS

S3A (dos)+

(U24)

 

Hegr Daniel

6.hod

odpadá

ANJ

S2A (sk2)

 

Soustředěná praxe

Hes Karel

3.hod

supl. (Pg)

ZEM

S2G (geo)+

(U35)

 
 

5.hod

odpadá

GEO

S2A

 

Soustředěná praxe

 

6.hod

změna

KAR

G3

(U23)

 

Kostková Šárka

3.hod

navíc

MAT

S3A

(U37)

 

Kronika Michal

4.hod

změna

DOS

S3A (dos)+

(U23)

 
 

5.hod

změna

DOS

S3A (dos)+

(U23)

 

Křešničková Hana

6.hod

odpadá

ANJ

S2A (sk1)

 

Soustředěná praxe

 

7.hod

odpadá

ANJ

S4C (sk1)

 

příprava na maturitu

Kurfirst Vojtěch

2.hod

změna

PAC

S1C

(U12)

 

Lanz Zdeněk

1.hod

výměna <<

POS

S1B

(U23)

z 24.4. 1.hod

 

8.hod

odpadá

POS

S2A

 

Soustředěná praxe

 

9.hod

změna

POS

S1B

(U23)

 

Mužík Jan

7.hod

odpadá

ANJ

S4C (sk2)

 

příprava na maturitu

Návarová Vladislava

3.hod

odpadá

STK

S3A

 

zrušeno

Petrášková Blanka

4.hod

odpadá

POS

S3C (pos)+

 

změna hodiny

 

5.hod

odpadá

POS

S3C (pos)+

 

změna hodiny

Pražáková Olga

2.hod

odpadá

CJL

S2A

 

Soustředěná praxe

 

4.hod

odpadá

CJL

S4C

 

příprava na maturitu

 

5.hod

odpadá

CJL

S4C

 

příprava na maturitu

Slabá Lenka

6.hod

odpadá

M_v

S4B (MV)

 

příprava na maturitu

Strejčková Jolana

7.hod

odpadá

CJL

S4B

 

příprava na maturitu

Změny v rozvrzích tříd:

S1B

1.hod

POS

 

(U23)

výměna <<

Lanz Zdeněk

z 24.4. (Út) 1.hod

 

3.hod

CJL

 

(U24)

změna

Crha Miroslav

 
 

9.hod

POS

 

(U23)

změna

Lanz Zdeněk

 

S1C

2.hod

PAC

 

(U12)

změna

Kurfirst Vojtěch

 
 

7.hod

TEVd

Dív

 

odpadá

 

(Pg)

 

8.hod

TEVd

Dív

 

odpadá

 

(Pg)

S1G

3.hod

ZEM

geo

(U35)

supluje

Hes Karel

(Pg)

 

7.hod

TEVd

Dív

 

odpadá

 

(Pg)

 

8.hod

TEVd

Dív

 

odpadá

 

(Pg)

S2G

3.hod

ZEM

geo

(U35)

supluje

Hes Karel

(Pg)

 

7.hod

ODK

sta

(U24)

změna

Brož Vladimír

 
 

8.hod

ODK

sta

(U24)

změna

Brož Vladimír

 

S3A

1.hod

TEVd

Dív

 

odpadá

 

(Pg)

 

2.hod

TEVd

Dív

 

odpadá

 

(Pg)

 

3.hod

MAT

 

(U37)

navíc

Kostková Šárka

 
 

4.hod

KOC

pos

(AT2)

změna

Boháč Štěpán

(Pk)

 

4.hod

DOS

dos

(U23)

změna

Kronika Michal

 
 

5.hod

POS

pos

(AT2)

změna

Boháč Štěpán

(Pk)

 

5.hod

DOS

dos

(U23)

změna

Kronika Michal

 
 

6.hod

MOS

dos

(U24)

změna

Gottfried Roman

 

S3B

1.hod

TEVd

Dív

 

odpadá

 

(Pg)

 

2.hod

TEVd

Dív

 

odpadá

 

(Pg)

 

4.hod

DOS

dos

(U23)

změna

Kronika Michal

 
 

4.hod

KOC

pos

(AT2)

změna

Boháč Štěpán

(Pk)

 

5.hod

DOS

dos

(U23)

změna

Kronika Michal

 
 

5.hod

POS

pos

(AT2)

změna

Boháč Štěpán

(Pk)

 

6.hod

MOS

dos

(U24)

změna

Gottfried Roman

 

S3C

4.hod

DOS

dos

(U23)

změna

Kronika Michal

 
 

4.hod

KOC

pos

(AT2)

změna

Boháč Štěpán

(Pk)

 

5.hod

DOS

dos

(U23)

změna

Kronika Michal

 
 

5.hod

POS

pos

(AT2)

změna

Boháč Štěpán

(Pk)

 

6.hod

MOS

dos

(U24)

změna

Gottfried Roman

 

G3

5.hod

EKO

 

(U22)

změna

Drnková Ivana

 
 

6.hod

KAR

 

(U23)

změna

Hes Karel

 
 

7.hod

CJL

 

(U22)

změna

Crha Miroslav

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 26.4.2018 (2. týden)

datum výpisu: 25.4.2018 (12:05)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

S2A

 

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

S2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

       

S2G

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

       

S4A

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

S4B

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

S4C

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

PM

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Čechová Věra

 

-

..

-

-

-

-

<>

         

Červenková Věra

 

Kn

Kn

-

Kn

-

Du

-

         

Lanz Zdeněk

       

..

..

..

           

Mužíková Dana

 

-

Mk

..

-

-

-

Mk

..

     

Polgár František

 

..

..

..

..

-

..

..

-

-

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

U14

 

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

           

U24

   

Zm

Zm

                 

U25

   

Zm

Zm

                 

U28

   

Zm

Zm

                 

U37

   

Zm

Zm

                 

UFY

   

Zm

Zm

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Kostka Vladimír

5.hod

odpadá

SKD

S4A

 

Písemné maturitní zkoušky

Stachová Alena

2.hod

odpadá

MAT

S2B

 

Exkurse

Konečná Hana

1.hod

odpadá

STV

S4C (ART)+

 

Písemné maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

STV

S4C (ART)+

 

Písemné maturitní zkoušky

Horkel Zdeněk

1.hod

odpadá

POS

S2B

 

Exkurse

Bohdal Bohuslav

1.hod

odpadá

FYZ

S2A

 

Soustředěná praxe

 

2.hod

navíc

MAT

G3

(mim)

 
 

3.hod

navíc

MAT

G3

(mim)

 

Codl Miroslav

6.hod

odpadá

TEVh

S4B (Chl)

 

Písemné maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

TEVh

S4B (Chl)

 

Písemné maturitní zkoušky

Čečková Jarmila

2.hod

odpadá

GEV

G3

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

GEO

G3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

GEV

S2G (geo)

 

Exkurse

 

7.hod

odpadá

GEO

S2G (geo)

 

zrušeno

Dočekalová Jana

3.hod

navíc

MAT

S3C

(mim)

 
 

7.hod

výměna <<

MAT

S1C

(U12)

z 18.5. 2.hod

Drnková Ivana

2.hod

odpadá

EKO

S3A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

EKO

S3C

 

zrušeno

Dundová Jana

2.hod

odpadá

MAT

S2A

 

Soustředěná praxe

 

3.hod

odpadá

M_v

S4C (MV)

 

Písemné maturitní zkoušky

 

6.hod

supl. (Čv)

MAT

D1S

(U32)

 

Gottfried Roman

1.hod

odpadá

DOS

S4B (DOS)+

 

Písemné maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

DOS

S4B (DOS)+

 

Písemné maturitní zkoušky

Hanzal Zdeněk

7.hod

přesun <<

SME

S2G (sta)

(U35)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

SME

S2G (sta)

 

na 7.hod

Hes Karel

7.hod

odpadá

GEO

S2A

 

Soustředěná praxe

Hofman Pavel

4.hod

odpadá

GEO

S2B

 

Exkurse

Kostková Šárka

2.hod

navíc

MAT

S3A

(U23)

 

Kotrba Jiří

1.hod

odpadá

INS

S4C (POS)+

 

Písemné maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

INS

S4C (POS)+

 

Písemné maturitní zkoušky

Kronika Michal

1.hod

supl. (Čv)

DEG

S1G (geo)

(U32)

 
 

2.hod

supl. (Čv)

DEG

S1G (sta)

(U32)

 
 

3.hod

odpadá

STK

S3B

 

zrušeno

 

4.hod

supl. (Čv)

DEG

D1Z+

(U36)

 

Křešničková Hana

4.hod

odpadá

ANJ

S4B (sk1)

 

Písemné maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

ANJ

S4B (sk1)

 

Písemné maturitní zkoušky

 

6.hod

supl. (Mu)

ANJ

S1C (sk1)

(JA2)

 
 

7.hod

odpadá

ANJ

S4A (sk1)

 

Písemné maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

ANJ

S4A (sk1)

 

Písemné maturitní zkoušky

Lanz Zdeněk

3.hod

odpadá

POS

S2A

 

Soustředěná praxe

Mužík Jan

2.hod

změna

ANJ

S1A (sk2)

(U22)

 
 

2.hod

spojeno (Mu)

ANJ

S1A (sk1)

(U22)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

S2B (sk2)

 

Exkurse

 

8.hod

supl. (Mu)

NEJ

D1S (n)+

(U41)

 

Návarová Vladislava

2.hod

odpadá

SME

S3B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

STK

S4C

 

Písemné maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

STK

S4C

 

Písemné maturitní zkoušky

Petrášková Blanka

4.hod

odpadá

KOC

S2A (sk2)

 

Soustředěná praxe

 

5.hod

odpadá

KOC

S2A (sk2)

 

Soustředěná praxe

Remešová Jana

2.hod

odpadá

ANJ

S2G (geo)

 

Exkurse

 

3.hod

odpadá

ANJ

S2G (geo)

 

Exkurse

 

4.hod

odpadá

ANJ

S4B (sk2)

 

Písemné maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

ANJ

S4B (sk2)

 

Písemné maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

ANJ

S4A (sk2)

 

Písemné maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

ANJ

S4A (sk2)

 

Písemné maturitní zkoušky

Slabá Lenka

2.hod

navíc

MAT

S3B

(mim)

 
 

3.hod

navíc

MAT

S3B

(mim)

 
 

6.hod

odpadá

FYZ

S2B

 

Exkurse

Strejčková Jolana

3.hod

změna

DEJ

S1G

(U23)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

S2B

 

Exkurse

Škopek Vlastimil

1.hod

odpadá

SOB

S4C (SOB)+

 

Písemné maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

SOB

S4C (SOB)+

 

Písemné maturitní zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

S1A

2.hod

ANJ

sk2

(U22)

změna

Mužík Jan

 
 

2.hod

ANJ

sk1

(U22)

spojí

Mužík Jan

(Mu)

 

3.hod

TEVh

Chl

 

odpadá

 

(Pg)

 

4.hod

TEVh

Chl

 

odpadá

 

(Pg)

S1B

1.hod

TEVh

Chl

 

odpadá

 

(Pg)

 

2.hod

TEVh

Chl

 

odpadá

 

(Pg)

S1C

6.hod

ANJ

sk1

(JA2)

supluje

Křešničková Hana

(Mu)

 

7.hod

MAT

 

(U12)

výměna <<

Dočekalová Jana

z 18.5. (Pá) 2.hod

S1G

1.hod

DEG

geo

(U32)

supluje

Kronika Michal

(Čv)

 

2.hod

DEG

sta

(U32)

supluje

Kronika Michal

(Čv)

 

3.hod

DEJ

 

(U23)

změna

Strejčková Jolana

 

S2G

6.hod

POS

sta

 

odpadá

 

(La)

 

7.hod

SME

sta

(U35)

přesun <<

Hanzal Zdeněk

z 8.hod

 

8.hod

SME

sta

 

přesun >>

 

na 7.hod

S3A

2.hod

MAT

 

(U23)

navíc

Kostková Šárka

 

S3B

2.hod

MAT

 

(mim)

navíc

Slabá Lenka

 
 

3.hod

MAT

 

(mim)

navíc

Slabá Lenka

 

S3C

3.hod

MAT

 

(mim)

navíc

Dočekalová Jana

 

G3

2.hod

MAT

 

(mim)

navíc

Bohdal Bohuslav

 
 

3.hod

MAT

 

(mim)

navíc

Bohdal Bohuslav

 

D1S

2.hod

ZPV

   

odpadá

 

(Če)

 

4.hod

DEG

 

(U36)

supluje

Kronika Michal

(Čv)

 

6.hod

MAT

 

(U32)

supluje

Dundová Jana

(Čv)

 

8.hod

ANJ

a

(U41)

supluje

Mužík Jan

(Mu)

 

8.hod

NEJ

n

(U41)

supluje

Mužík Jan

(Mu)

 

9.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Mu)

D1Z

2.hod

ZPV

   

odpadá

 

(Če)

 

4.hod

DEG

 

(U36)

supluje

Kronika Michal

(Čv)

 

Zpracováno v systému Bakaláři