www.spsstavcb.cz :: Kontakty na učitele (20.10.2018 - 01:32)

  • Velikost písma:
  • a
  • a
  • a
Kontakt > Kontaktní údaje > Kontakty na učitele

Kontakty na učitele

Pedagogičtí pracovníci školy

(další informace o našich učitelích - aprobace, vyučované předměty - najdete zde)

příjmení jméno titul tf
387 001 4..
e-mail
Boháč Štěpán Ing. 36 bohac@stavarna.com
Bohdal Bohuslav Mgr. 29 bohdal@stavarna.com
Brož Vladimír Ing. arch. 36 broz@stavarna.com
Codl Miroslav Mgr. 18 codl@stavarna.com
Crha Miroslav Mgr. 35 crha@stavarna.com
Čečková Jarmila Ing. 22 ceckova@stavarna.com
Čechová Věra Ing. 20 cechova@stavarna.com
Červenková Věra Mgr. 34 cervenkova@stavarna.com
Dočekalová Jana Mgr. 34 docekalova@stavarna.com
Drnková Ivana Ing. 38 drnkova@stavarna.com
Dundová Jana Mgr. 34 dundova@stavarna.com
Gottfried Roman Ing. 37 gottfried@stavarna.com
Hanzal Zdeněk Ing. 37 hanzal@stavarna.com
Hegr Daniel Mgr. 35 hegr@stavarna.com
Hes Karel Ing. 12 hes@stavarna.com
Hofman Pavel Ing. 22 hofman@stavarna.com
Horkel Zdeněk Ing. 25 horkel@stavarna.com
Konečná Hana Ing. 16 konecna@stavarna.com
Kostka Vladimír RNDr. 15 kostka@stavarna.com
Kostková Šárka Mgr. 37 kostkova@stavarna.com
Kotrba Jiří Ing. 38 kotrba@stavarna.com
Kovaříková Jana Ing. 36 kovarikova@stavarna.com
Kronika Michal Ing. 37 kronika@stavarna.com
Křešničková Hana Mgr. 35 kresnickova@stavarna.com
Kurfirst Vojtěch Ing. 31 kurfirst@stavarna.com
Kurfirstová Barbora Mgr. 35 kurfirstova@stavarna.com
Lanz Zdeněk Ing. 36 lanz@stavarna.com
Lefan Robert Bc.
31 lefan@stavarna.com
Marešová Jana Ing., PhD. 26 maresova@stavarna.com
Mužík Jan Mgr. 26 muzik@stavarna.com
Mužíková Dana Mgr. 35 muzikova@stavarna.com
Mysliveček Jiří Ing. arch. 36 myslivecek@stavarna.com
Návarová Vladislava Ing. 37 navarova@stavarna.com
Petrášková Blanka Ing. 36 petraskova@stavarna.com
Polgár František
Mgr. 18
polgar@stavarna.com
Pražáková Olga Mgr. 35 prazakova@stavarna.com
Slabá Lenka Mgr. 29 slaba@stavarna.com
Stachová Alena PaedDr. 13 stachova@stavarna.com
Stolbenko Jakub Ing. 26 stolbenko@stavarna.com
Strejčková Jolana Mgr. 27 strejckova@stavarna.com
Sýkora Luboš Mgr., DiS. 34 sykora@stavarna.com
Škopek Vlastimil Ing. 32 skopek@stavarna.com
Veselý Dalibor
  vesely@stavarna.com

 

Aktuální informace

Londýn - metropole architektury

Na jaro 2019 opět připravujeme odbornou exkurzi za moderní architekturou Londýna

Doprava je o 75% levnější - stačí platný ISIC

Vnitrostátní doprava (vlaky i autobusy - mimo MHD) je od 1. září 2018 o 75 % levnější pro všechny žáky denního studia. Co potřebujete? Stačí jen platný průkaz ISIC !!! Čtěte dále ....

Rozvrhy pro školní rok 2018/2019

Na webu jsou zveřejněny rozvrhy pro školní rok 2018/2019 platné od 1. 9. 2018. U rozvrhů může ještě v průběhu září docházet k menším změnám, vše najdete na webu školy.

Nabídky zaměstnání a brigád

Pro absolventy i pro naše žáky ...

Dny otevřených dveří ... už skončily, ale ...

... kdo nestihl žádný z nabídnutých čtyř dnů a měl by zájem se do školy podívat, může si termín dohodnout buď prostřednictvím kontaktního formuláře (v sekci "Kontakt"), nebo telefonicky s vedením školy.

Londýn - metropole architektury

Zájezd pro studenty 2. ročníku

Školní trička

Příští týden proběhne objednávka školních triček a mikin. Zájemci si je mohou prohlédnout, vyzkoušet a objednat u paní Čechové.

Londýn - metropole architektury

Do Londýna za poznáním a inspirací Aktuální informace najdete na naší oficiální facebookové stránce.

... a další nové fotografie

Podívejte se na nové fotografie v našich galeriích ..,.

Prezentace návrhů na úpravu slepého ramene řeky Malše v Českých Budějovicích

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 od 13 hodin proběhla prezentace úspěšně. Zasedací sál zastupitelstva města České Budějovice byl plný ...

Školní trička

Školní trička UŽ JSOU - informace najdete v sekci "Pro žáky"

Formulář "potvrzení o studiu"

Formulář "potvrzení o studiu" je k dispozici na webu ...

 
 
Google+