www.spsstavcb.cz :: Dálkové studium (17.10.2018 - 14:38)

  • Velikost písma:
  • a
  • a
  • a
Pro uchazeče > Typ studia > Dálkové studium

Dálkové studium

Střední průmyslová škola stavební v Českých Budějovicích zabezpečuje kromě denního také dálkové studium ve studijním oboru 36-47-M/01 Stavebnictví, a to pouze v zaměření Pozemní stavby.

Pro uchazeče se základním vzděláním poskytujeme standardní pětileté dálkové studium (studijní plán). Uchazeči jsou přijímáni na základě předložených originálů vysvědčení z předchozí školy - 8. a 9. ročník základní školy, příp. výučního listu a ýsledku přijímacích zkoušek z matematiky a českého jazyka (v 1. kole přijímacího řízení).

Uchazečům s ukončeným středoškolským vzděláním poskytujeme zkrácené dálkové studium tříleté (studijní plán). Uchazeči jsou přijímáni na základě předloženého maturitního vysvědčení a vysvědčení z posledních dvou ročníků absolvované školy.

Podrobnosti najdete na našich stránkách přijímacího řízení.

Vyučování v dálkovém studiu probíhá podle zpracovaného plánu, zpravidla jeden pracovní den jedenkrát za dva týdny. Pro každou třídu je na celý školní rok dopředu zpracován plán konzultačních dnů a rozvrh hodin.

Plány vyučování jednotlivých tříd  jsou zveřejněny na stránce pro žáky / dálkové studium

Dálkové studium v roce 2018/2019

Ve školním roce 2018/2019 budeme otevírat oba první ročníky dálkového studia - pětileté i tříleté zkrácené.

Přihlášky do dálkového studia na školní rok 2018/2019 zasílejte na adresu školy do 1. března 2018.

Informace o přijímacím řízení a kritéria přijetí najdete na stránkách příjímacího řízení.

Celková kapacita přijímaných žáků do dálkového studia je 40 žáků, do tříd budou rozděleni podle zájmu.

Pokud bude počet uchazečů do tříletého zkráceného dálkového studia převyšovat předpokládanou kapacitu, bude při rozhodování o přijetí dána přednost uchazečům, kteří mají na předchozí střední škole složeny maturitní zkoušky z matematiky (fyziky) a z živého cizího jazyka.

Bližší informace k dálkovému studiu na naší škole je možno získat na adrese: konecna@stavarna.eu, nebo na tel. čísle: 387 001 416.

Tiskopis Přihláška ke studiu při zaměstnání ve střední škole (číslo SEVT 49 148 1) uchazeč najde v sekci přihláška na střední školu, případně ho může zakoupit  v prodejně SEVT.

Prosíme uchazeče o řádné vyplnění úplných kontaktních údajů včetně e-mailové adresy a čísla mobilního telefonu. Naopak není nutno dokládat potvrzení od lékaře. Přijímací zkoušky uchazeči o dálkové studium nekonají.

Aktuální informace

Londýn - metropole architektury

Na jaro 2019 opět připravujeme odbornou exkurzi za moderní architekturou Londýna

Doprava je o 75% levnější - stačí platný ISIC

Vnitrostátní doprava (vlaky i autobusy - mimo MHD) je od 1. září 2018 o 75 % levnější pro všechny žáky denního studia. Co potřebujete? Stačí jen platný průkaz ISIC !!! Čtěte dále ....

Rozvrhy pro školní rok 2018/2019

Na webu jsou zveřejněny rozvrhy pro školní rok 2018/2019 platné od 1. 9. 2018. U rozvrhů může ještě v průběhu září docházet k menším změnám, vše najdete na webu školy.

Nabídky zaměstnání a brigád

Pro absolventy i pro naše žáky ...

Dny otevřených dveří ... už skončily, ale ...

... kdo nestihl žádný z nabídnutých čtyř dnů a měl by zájem se do školy podívat, může si termín dohodnout buď prostřednictvím kontaktního formuláře (v sekci "Kontakt"), nebo telefonicky s vedením školy.

Londýn - metropole architektury

Zájezd pro studenty 2. ročníku

Školní trička

Příští týden proběhne objednávka školních triček a mikin. Zájemci si je mohou prohlédnout, vyzkoušet a objednat u paní Čechové.

Londýn - metropole architektury

Do Londýna za poznáním a inspirací Aktuální informace najdete na naší oficiální facebookové stránce.

... a další nové fotografie

Podívejte se na nové fotografie v našich galeriích ..,.

Prezentace návrhů na úpravu slepého ramene řeky Malše v Českých Budějovicích

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 od 13 hodin proběhla prezentace úspěšně. Zasedací sál zastupitelstva města České Budějovice byl plný ...

Školní trička

Školní trička UŽ JSOU - informace najdete v sekci "Pro žáky"

Formulář "potvrzení o studiu"

Formulář "potvrzení o studiu" je k dispozici na webu ...

 
 
Google+