www.spsstavcb.cz :: Prezenční studium (20.09.2018 - 19:16)

  • Velikost písma:
  • a
  • a
  • a
Pro uchazeče > Typ studia > Prezenční studium

Prezenční studium

Denní studium  na Střední průmyslové škole stavební je určeno pro absolventy základních škol a pro uchazeče po vyučení. Studium poskytuje úplné střední vzdělání, je čtyřleté a je zakončeno maturitní zkouškou, která opravňuje absolventa ucházet se o studium na vysoké škole.

Střední průmyslová škola stavební poskytuje denní studium ve dvou oborech: Stavebnictví a Geodézie a katastr nemovitostí. Obor Stavebnictví nabízí pět zaměření: architektonická tvorba, pozemní stavby, stavební obnova, dopravní stavby a vodohospodářské stavby. První dva ročníky studia jsou stejné pro všechna zaměření, ve 3. a 4. ročníku si žáci vybírají zaměření. Zaměření je otevřeno pouze tehdy, pokud se do něj přihlásí nejméně 15 žáků.

Více na stránce Obory vzdělání.

 

Aktuální informace

Doprava je o 75% levnější - stačí platný ISIC

Vnitrostátní doprava (vlaky i autobusy - mimo MHD) je od 1. září 2018 o 75 % levnější pro všechny žáky denního studia. Co potřebujete? Stačí jen platný průkaz ISIC !!! Čtěte dále ....

Rozvrhy pro školní rok 2018/2019

Na webu jsou zveřejněny rozvrhy pro školní rok 2018/2019 platné od 1. 9. 2018. U rozvrhů může ještě v průběhu září docházet k menším změnám, vše najdete na webu školy.

Nabídky zaměstnání a brigád

Pro absolventy i pro naše žáky ...

Dny otevřených dveří ... už skončily, ale ...

... kdo nestihl žádný z nabídnutých čtyř dnů a měl by zájem se do školy podívat, může si termín dohodnout buď prostřednictvím kontaktního formuláře (v sekci "Kontakt"), nebo telefonicky s vedením školy.

Londýn - metropole architektury

Zájezd pro studenty 2. ročníku

Školní trička

Příští týden proběhne objednávka školních triček a mikin. Zájemci si je mohou prohlédnout, vyzkoušet a objednat u paní Čechové.

Londýn - metropole architektury

Do Londýna za poznáním a inspirací Aktuální informace najdete na naší oficiální facebookové stránce.

... a další nové fotografie

Podívejte se na nové fotografie v našich galeriích ..,.

Prezentace návrhů na úpravu slepého ramene řeky Malše v Českých Budějovicích

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 od 13 hodin proběhla prezentace úspěšně. Zasedací sál zastupitelstva města České Budějovice byl plný ...

Školní trička

Školní trička UŽ JSOU - informace najdete v sekci "Pro žáky"

Formulář "potvrzení o studiu"

Formulář "potvrzení o studiu" je k dispozici na webu ...

 
 
Google+