www.spsstavcb.cz :: Výběr střední školy (20.09.2018 - 21:55)

  • Velikost písma:
  • a
  • a
  • a
Pro uchazeče > Výběr střední školy

Výběr střední školy

Nejste si ještě jisti svým výběrem střední školy? Pokud zvažujete podání přihlášky na Střední průmyslovou školu stavební v Českých Budějovicích, mámě pro Vás hned několik argumentů, proč je tato volba správná.

Střední průmyslová škola stavební Vás dobře připraví, abyste se mohli ihned po studiu na střední škole uplatnit na trhu práce nebo dále pokračovat ve studiu na vysoké škole. Na výběr máte 2 hlavní obory, které střední škola nabízí, a to stavebnictví nebo geodézii a katastr nemovitostí.

Jaké máte možnosti po vystudování Střední průmyslové školy stavební v Čěských Budějovicích?

Uplatnění absolventa v případě vystudování oboru stavebnictví je například jako stavby vedoucí, projektant, stavební technik, ve stavební laboratoři nebo zkušebně, ve veřejné správě na stavebním nebo dopravním úřadě, ale také se Vám nabízí možnost začít s vlastním podnikáním.

Po vystudování oboru geodézie a katastru nemovitostí můžete začít působit v geodézii, na katastrálním úřadě, ve veřejné správě, jako zeměměřič, při tvorbě map nebo geografických informačních systémů.

Vedle řady aktivit v rámci výuky nabízí Střední průmyslová škola stavební návštěvy studentů v zahraničí, které rozšíří jejich obzory a přinese nové zkušenosti pro budoucí život. Každý student může získat bezplatnou legální licenci ArchiCAD, systém vyvíjený speciálně pro architekty a projektanty

Bude pro Vás tedy velmi snadné rozhodování, kam po střední škole vydat. 

Aktuální informace

Doprava je o 75% levnější - stačí platný ISIC

Vnitrostátní doprava (vlaky i autobusy - mimo MHD) je od 1. září 2018 o 75 % levnější pro všechny žáky denního studia. Co potřebujete? Stačí jen platný průkaz ISIC !!! Čtěte dále ....

Rozvrhy pro školní rok 2018/2019

Na webu jsou zveřejněny rozvrhy pro školní rok 2018/2019 platné od 1. 9. 2018. U rozvrhů může ještě v průběhu září docházet k menším změnám, vše najdete na webu školy.

Nabídky zaměstnání a brigád

Pro absolventy i pro naše žáky ...

Dny otevřených dveří ... už skončily, ale ...

... kdo nestihl žádný z nabídnutých čtyř dnů a měl by zájem se do školy podívat, může si termín dohodnout buď prostřednictvím kontaktního formuláře (v sekci "Kontakt"), nebo telefonicky s vedením školy.

Londýn - metropole architektury

Zájezd pro studenty 2. ročníku

Školní trička

Příští týden proběhne objednávka školních triček a mikin. Zájemci si je mohou prohlédnout, vyzkoušet a objednat u paní Čechové.

Londýn - metropole architektury

Do Londýna za poznáním a inspirací Aktuální informace najdete na naší oficiální facebookové stránce.

... a další nové fotografie

Podívejte se na nové fotografie v našich galeriích ..,.

Prezentace návrhů na úpravu slepého ramene řeky Malše v Českých Budějovicích

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 od 13 hodin proběhla prezentace úspěšně. Zasedací sál zastupitelstva města České Budějovice byl plný ...

Školní trička

Školní trička UŽ JSOU - informace najdete v sekci "Pro žáky"

Formulář "potvrzení o studiu"

Formulář "potvrzení o studiu" je k dispozici na webu ...

 
 
Google+