Suplování:   Pondělí 20.5.2019 (1. týden)

datum výpisu: 17.5.2019 (14:05)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

S1A

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

     

S1B

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

     

S1C

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

     

S2C

TK

TK

TK

TK

TK

TK

TK

TK

TK

TK

   

S3A

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

     

S3B

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

   

S3G

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

   

S4B

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

D3Z

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

D5S

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Zm

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Stachová Alena

..

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Konečná Hana

     

..

..

 

-

-

-

     

Horkel Zdeněk

     

-

-

 

..

-

-

-

-

 

Codl Miroslav

..

..

-

-

-

..

..

-

-

     

Crha Miroslav

     

..

-

   

..

-

     

Červenková Věra

   

-

-

               

Gottfried Roman

 

..

-

..

..

..

..

-

       

Hanzal Zdeněk

   

-

-

-

-

 

-

-

-

   

Hegr Daniel

..

       

-

-

   

-

-

 

Kotrba Jiří

-

Dr

..

..

..

-

-

-

       

Kovaříková Jana

-

-

..

..

..

-

           

Kronika Michal

 

..

..

..

..

..

-

-

-

     

Kurfirstová Barbora

         

..

-

     

-

 

Lefan Robert

 

..

..

-

-

-

-

-

-

     

Mužíková Dana

-

                     

Mysliveček Jiří

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Návarová Vladislava

   

..

..

..

..

 

-

-

-

-

 

Polgár František

..

..

-

-

-

..

..

-

-

     

Pražáková Olga

-

-

-

           

-

-

 

Slabá Lenka

 

-

-

-

-

-

-

-

-

     

Strejčková Jolana

-

-

..

-

..

             

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

U34

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

U35

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Změny v rozvrzích učitelů:

Konečná Hana

2.hod

odpadá

INS

S4C (pos)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

INS

S4C (pos)+

 

zrušeno

Horkel Zdeněk

6.hod

odpadá

KOC

S3B (SOB)+

 

Soustředěná praxe

Bohdal Bohuslav

2.hod

odpadá

FYZ

S1B

 

Exkurse

 

3.hod

změna

FYZ

S2B

(U26)

 
 

6.hod

odpadá

FYZ

S1A

 

Exkurse

 

7.hod

přesun >>

FYZ

S2G

 

na 21.5. 1.hod

Brož Vladimír

4.hod

odpadá

ARC

S3B (SOB)+

 

Soustředěná praxe

 

5.hod

odpadá

ARC

S3B (SOB)+

 

Soustředěná praxe

 

6.hod

odpadá

ARC

S3G (ART)+

 

Soustředěná praxe

 

7.hod

odpadá

ARC

S3G (ART)+

 

Soustředěná praxe

Crha Miroslav

1.hod

odpadá

CJL

S4B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

G4

 

zrušeno

Čechová Věra

2.hod

odpadá

CHE

S1A

 

Exkurse

 

5.hod

odpadá

CHE

S1B

 

Exkurse

Čečková Jarmila

1.hod

odpadá

GEO

S3G (geo)

 

Soustředěná praxe

 

4.hod

odpadá

GEV

G4

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PRA

S3G (geo)

 

Soustředěná praxe

 

7.hod

odpadá

PRA

S3G (geo)

 

Soustředěná praxe

 

8.hod

odpadá

PRA

S3G (geo)

 

Soustředěná praxe

Dočekalová Jana

4.hod

odpadá

DEG

S1C (sk2)

 

Soustředěná praxe

 

5.hod

odpadá

DEG

S1C (sk1)

 

Soustředěná praxe

 

6.hod

navíc

DEG

S2A

(U12)

 
 

7.hod

odpadá

MAT

S2C

 

Turistický kurz

Drnková Ivana

1.hod

odpadá

EKO

S4A

 

zrušeno

 

2.hod

supl. (Kt)

SME

S2G (sta)

(U32)

 
 

3.hod

odpadá

EKO

S3G

 

Soustředěná praxe

 

4.hod

odpadá

SPR

S4C (sk1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

SPR

S4C (sk1)

 

zrušeno

Dundová Jana

1.hod

odpadá

MAT

S1B

 

Exkurse

 

3.hod

odpadá

MAT

S3A

 

Soustředěná praxe

 

6.hod

odpadá

DEG

S1B (sk1)

 

Exkurse

 

7.hod

odpadá

DEG

S1B (sk2)

 

Exkurse

Gottfried Roman

1.hod

odpadá

STK

S3G (sta)

 

Soustředěná praxe

Hegr Daniel

5.hod

odpadá

ANJ

S1C (sk2)

 

Soustředěná praxe

Hofman Pavel

1.hod

změna

GEO

S2B

(U26)

 

Kostková Šárka

2.hod

odpadá

MAT

S3G

 

Soustředěná praxe

Kovaříková Jana

7.hod

odpadá

ICT

S1C (sk2)

 

Soustředěná praxe

 

8.hod

odpadá

ICT

S1C (sk2)

 

Soustředěná praxe

Křešničková Hana

1.hod

odpadá

ANJ

S4C (sk2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ANJ

S2C (sk1)

 

Turistický kurz

 

4.hod

odpadá

ANJ

S1C (sk1)

 

Soustředěná praxe

 

7.hod

odpadá

ANJ

S1B (sk1)

 

Exkurse

Kurfirst Vojtěch

1.hod

přesun <<

PRA

S2A (sk2)

(SPV1)

z 8.hod

 

2.hod

přesun <<

PRA

S2A (sk2)

(SPV1)

z 9.hod

 

3.hod

přesun <<

PRA

S2A (sk2)

(SPV1)

z 7.hod

 

4.hod

přesun <<

PRA

S2A (sk2)

(SPV1)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

PRA

S2A (sk2)

 

na 4.hod

 

7.hod

přesun >>

PRA

S2A (sk2)

 

na 3.hod

 

8.hod

přesun >>

PRA

S2A (sk2)

 

na 1.hod

 

9.hod

přesun >>

PRA

S2A (sk2)

 

na 2.hod

Kurfirstová Barbora

1.hod

odpadá

ANJ

S4C (sk1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ANJ

S2A (sk2)

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

ANJ

S2A (sk2)

(U41)

 

Lanz Zdeněk

6.hod

odpadá

POS

S3G (POS)+

 

Soustředěná praxe

 

7.hod

odpadá

POS

S3G (POS)+

 

Soustředěná praxe

Mužík Jan

3.hod

odpadá

ANJ

S2C (sk2)

 

Turistický kurz

Mužíková Dana

4.hod

odpadá

ANJ

S2A (sk1)

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

ANJ

S2A (sk1)

(JA2)

 
 

6.hod

odpadá

ZSV

S4B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZSV

S4B

 

zrušeno

Petrášková Blanka

1.hod

odpadá

POS

S2C

 

Turistický kurz

 

2.hod

odpadá

POS

S2C

 

Turistický kurz

 

4.hod

odpadá

KOC

S2C (sk1)

 

Turistický kurz

 

5.hod

odpadá

KOC

S2C (sk1)

 

Turistický kurz

Stolbenko Jakub

2.hod

odpadá

GEO

S2A

 

zrušeno

 

3.hod

přesun <<

GEO

S2A (sk1)

(U28)

z 7.hod

 

4.hod

přesun <<

GEO

S2A (sk1)

(U28)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

GEO

S2A (sk1)

 

na 4.hod

 

7.hod

přesun >>

GEO

S2A (sk1)

 

na 3.hod

Sýkora Luboš

7.hod

odpadá

ICT

S1C (sk1)

 

Soustředěná praxe

 

8.hod

odpadá

ICT

S1C (sk1)

 

Soustředěná praxe

Škopek Vlastimil

2.hod

odpadá

SOB

S4C (sob)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SOB

S4C (sob)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

POS

S1B

 

Exkurse

Změny v rozvrzích tříd:

S2A

1.hod

PRA

sk2

(SPV1)

přesun <<

Kurfirst Vojtěch

z 8.hod

 

1.hod

POS

   

odpadá

 

(My)

 

2.hod

PRA

sk2

(SPV1)

přesun <<

Kurfirst Vojtěch

z 9.hod

 

2.hod

GEO

   

odpadá

 

(So)

 

3.hod

GEO

sk1

(U28)

přesun <<

Stolbenko Jakub

z 7.hod

 

3.hod

PRA

sk2

(SPV1)

přesun <<

Kurfirst Vojtěch

z 7.hod

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(St)

 

4.hod

GEO

sk1

(U28)

přesun <<

Stolbenko Jakub

z 6.hod

 

4.hod

PRA

sk2

(SPV1)

přesun <<

Kurfirst Vojtěch

z 6.hod

 

5.hod

ANJ

sk2

(U41)

navíc

Kurfirstová Barbora

 
 

5.hod

ANJ

sk1

(JA2)

navíc

Mužíková Dana

 
 

6.hod

DEG

 

(U12)

navíc

Dočekalová Jana

 
 

7.hod

GEO

sk1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

PRA

sk2

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

8.hod

PRA

sk2

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

9.hod

PRA

sk2

 

přesun >>

 

na 2.hod

S2B

1.hod

GEO

 

(U26)

změna

Hofman Pavel

 
 

3.hod

FYZ

 

(U26)

změna

Bohdal Bohuslav

 
 

6.hod

SME

   

odpadá

 

(Gf)

 

8.hod

CJL

   

odpadá

 

(Cr)

S2G

2.hod

SME

sta

(U32)

supluje

Drnková Ivana

(Kt)

 

7.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 21.5. (Út) 1.hod

S4A

1.hod

EKO

   

odpadá

 

(Dr)

 

2.hod

INS

pos

 

odpadá

 

(Ko)

 

2.hod

ART

art

 

odpadá

 

(My)

 

2.hod

DOS

vos

 

odpadá

 

(Kn)

 

2.hod

KOC

dos

 

odpadá

 

(Gf)

 

2.hod

SOB

sob

 

odpadá

 

(Šk)

 

3.hod

INS

pos

 

odpadá

 

(Ko)

 

3.hod

ART

art

 

odpadá

 

(My)

 

3.hod

ZVS

vos

 

odpadá

 

(Kt)

 

3.hod

DOS

dos

 

odpadá

 

(Kn)

 

3.hod

SOB

sob

 

odpadá

 

(Šk)

 

4.hod

STK

   

odpadá

 

(Ná)

 

5.hod

STK

   

odpadá

 

(Ná)

 

6.hod

TEVh

Chl

 

odpadá

 

(Co)

 

7.hod

TEVh

Chl

 

odpadá

 

(Co)

S4C

1.hod

ANJ

sk2

 

odpadá

 

(Kř)

 

1.hod

ANJ

sk1

 

odpadá

 

(Kf)

 

2.hod

INS

pos

 

odpadá

 

(Ko)

 

2.hod

ART

art

 

odpadá

 

(My)

 

2.hod

DOS

vos

 

odpadá

 

(Kn)

 

2.hod

KOC

dos

 

odpadá

 

(Gf)

 

2.hod

SOB

sob

 

odpadá

 

(Šk)

 

3.hod

INS

pos

 

odpadá

 

(Ko)

 

3.hod

ART

art

 

odpadá

 

(My)

 

3.hod

ZVS

vos

 

odpadá

 

(Kt)

 

3.hod

DOS

dos

 

odpadá

 

(Kn)

 

3.hod

SOB

sob

 

odpadá

 

(Šk)

 

4.hod

SPR

sk1

 

odpadá

 

(Dr)

 

4.hod

STK

sk2

 

odpadá

 

(Gf)

 

5.hod

SPR

sk1

 

odpadá

 

(Dr)

 

5.hod

STK

sk2

 

odpadá

 

(Gf)

 

6.hod

TEVh

Chl

 

odpadá

 

(Pg)

 

7.hod

TEVh

Chl

 

odpadá

 

(Pg)

G4

1.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Hg)

 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(Cr)

 

3.hod

MAP

   

odpadá

 

(So)

 

4.hod

GEV

   

odpadá

 

(Čk)

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Mu)

 

6.hod

TEVh

Chl

 

odpadá

 

(Pg)

 

7.hod

TEVh

Chl

 

odpadá

 

(Pg)

 

Zpracováno v systému Bakaláři